دکتر تز
آموزش انجام پایان نامه وانجام با دکترتز❤️0919/963/1325❤️

آموزش انجام پایان نامه وانجام با دکترتز❤️0919/963/1325❤️

آموزش انجام پایان نامه وانجام با دکترتز❤️0919/963/1325❤️

آموزش انجام پایان نامه وانجام با دکترتز❤️0919/963/1325❤️

در آموزش انجام پایان نامه ، نحوه نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری نیازمند این است که دانشجو یا محقق دانش کافی از اصول و روش تحقیق را بداند. چگونه پایان نامه بنویسیم یکی از پر کاربردترین سوالاتی است که توسط دانشجویان مقطع ارشد و دکتری مطرح می شود. در نوشتار قبلی به روند صحیح نگارش پایان نامه پرداختیم، اکنون قصد داریم با جزئیات بیشتر به موضوع نحوه نوشتن پایان نامه بپردازیم

آموزش انجام پایان نامه – نحوه نوشتن پایان نامه

نحوه نوشتن پایان نامه به این صورت است که ابتدا برای انتخاب موضوع پایان نامه خود اقدام کنید و آن را به تصویب دانشگاه برسانید. موضوع انتخاب شده باید نوآوری کافی را دارا باشد و همچنین نباید مشابه آن موضوع قبلا توسط محقق یا دانشجوی دیگری انجام شده باشد.

پس از تصویب موضوع شما می بایست به انجام پروپوزال بپردازید. در نوشتن پرپوزال شما می بایست ابتدا چند پروپوزال نمونه را مطالعه کنید تا با مفاهیم آشنا شوید، مفاهیمی چون:

  • بیان مسئله پرپوزال
  • اهمین و ضرورت تحقیق
  • سوالات تحقیق
  • فرضیات تحقیق
  • اهداف تحقیق
  • جنبه نوآوری و جدید بودن تحقیق
  • روش تحقیق
  • و…

پس از آنکه پروپوزال، یعنی مهم ترین بخش پایان نامه نوشته شد نوبت به انجام پایان نامه یا نحوه نوشتن پایان نامه می رسد. نحوه نوشتن پایان نامه به این صورت است که پروپوزال همان فصل اول پایان نامه شما خواهد شد و تنها تیترهایی مانند تعاریف واژگان کلیدی (اگر در پروپوزال وجود نداشت) را به انتهای آن می افزایید.

آموزش انجام پایان نامه – راهنمای انجام پایان نامه

ممکن است برای انجام پایان نامه مردد باشید و اساتید به درستی نتوانسته باشند شما را راهنمایی کنند. بدین منظور موسسه دکترتز تصمیم گرفته است با ارائه آموزش انجام پایان نامه این مسئله را برای شما حل کند همچنین شما میتوانید با شماره های 09199631325 و 09353132500 جهت انجام پایان نامه و مشاوره تماس بگیرین.

ادامه مطلب
انجام پایان‌ نامه در شیراز | مشاوره انجام پایان‌ نامه ارشد و دکتری در شیراز

گام اول آموزش انجام پایان نامه : انتخاب موضوع پایان نامه

ابتدا می بایست برای پایان‌نامه خود موضوع پیدا کنید و برای این کار می توانید از استاد راهنما یا یک موسسه پژوهشی کمک بگیرید و یا اینکه بروز ترین مقالات موجود در یک حوزه خاص را پیدا کنید و پس از مطالعه آنها و استخراج گپ های تحقیقاتی هریک نسبت به نوشتن یک موضوع برای پایان نامه خود اقدام کنید که به صورت میانگین بین یک هفته تا 1 ماه از شما زمان خواهد گرفت و سپس می توانید به روش های مختلف موضوع خود را تدوین کنید و جهت تایید برای استاد راهنمای خود آن را ارسال نمایید.

گام دوم: بیان مسئله و سوالات پژوهش

پس از آنکه موضوع خود را انتخاب کردید بر اساس همان موضوع و مقالات استخراج شده، سعی کنید تمامی مقالات را ترجمه و مطالعه کنید و نکات کلیدی هریک را هایلایت کنید تا گپ تحقیقاتی هریک مشخص شود و بر اساس گپ موجود در هریک مسئله ای که قرار است حل کنید را بیان کنید و بر اساس آن سوالات و فرضیات خود را مطرح نمایید.

گام سوم: روش تحقیق پایان نامه

روش: شما بر اساس مقالاتی که به دست آورده اید می توانید روش انجام تحقیق خود را حدس بزنید و مشاوره بگیرید که آیا موضوع شما با روش انتخابی قابل انجام است یا خیر.

جامعه آماری: جامعه آماری و حجم نمونه و روش نمونه گیری یا روش جمع آوری داده ها را مشخص کنید.

نمونه گیری: روش تجزیه و تحلیل داده ها را با چه نرم افزاری قصد دارید انجام دهید؟ آیا قابل انجام است؟ آیا توانای انجام آن را دارید یا نیاز به کمک دارید؟ این موارد سوالاتی هستند که می بایست پاسخ دهید و سپس در کار خود آن را مشخص کنید.

گام چهارم: نگارش پایان نامه و پروپوزال

پیشینه پژوهش: پس از مشخص کردن تمامی موارد بالا شما می بایست بر اساس مقالات جمع آوری شده پیشینه تحقیق خود را بنویسید، یعنی مشخص کنید تحقیق ….. روی فلان موضوع کار کرده است و نتیجه حاصل از آن ….. شده ست.

ادامه مطلب
انجام پایان نامه ریاضیات محض ارشد و دکترا در سایت دکتر تز

انجام پروپوزال: پس از پیشینه پژوهش شما می توانید پروپوزال خود را تدوین کنید و سپس جهت تایید برای استاد خود ارسال نمایید.

نگارش پایان نامهپس از تایید پروپوزال، بر اساس داده هایی که در اختیار دارید می توانید گام به گام پایان نامه خود را تکمیل کنید که بدین منظور تنها کافیست یک نمونه پایان نامه دانلود کنید و از آن الگو برداری کنید.

نحوه نوشتن فصل های پایان نامه

فصل دوم پایان نامه مرور ادبیات و پیشینه تحقیق است، شما باید با چارچوب نظری در فرآیند پایان نامه آشنایی داشته باشید. برای یادگیری نحوه نوشتن فصل دوم پایان نامه کافی است یک پایان نامه نمونه را مطالعه کنید تا بدانید به چه صورت باید بنویسید. اما نکته ای که وجود دارد این است که باید از منابع به روز و مرتبط استفاده کنید و از کپی برداری از پایان نامه های دیگر خودداری کنید زیرا پس از بررسی درصد تشابه متن توسط همانندجو به طور کامل بخش های کپی شده مشخص خواهد شد.

بدین منظور بهتر است برای انجام ترجمه تخصصی تلاش کنید و از منابع مرتبط به روز در پایان نامه خود استفاده نمایید.

مرحله بعدی که باید در فرآیند نحوه نوشتن پایان نامه از آن آگاه باشید، فصل سوم پایان نامه یا همان روش شناسی تحقیق است که در این فصل روش انجام تحقیق نشخص می شود؛ علاوه بر روش تحقیق انجام پروپوزال شما می بایست با روش تحقیق فصل سوم پایان نامه نیز آشنایی داشته باشید زیرا می بایست روش انجام پایان نامه به طور کامل در فصل سوم مشخص گردد، در پرپوزال توضیحات بسیار کلی است اما فصل سوم باید به صورت دقیق به همراه جزئیات بیان شود.

شما باید مشخص کنید تحقیق شما از چه نوعی است. آشنایی با انواع پژوهش در پرسه انجام پایان نامه ضروری است.بسته به رشته و موضوع نوع تحقیق مشخص می شود، مثلا روش کیفی با کمی متفاوت است. آیا تحقیق شما میدانی است؟ پس باید جامعه آماری خود را مشخص نمایید. برای مطالعه بیشتر مقاله انواع پژوهش کمی و کیفی را مطالعه نمایید.

ادامه مطلب
انجام پایان نامه حقوق خصوصی دکترا دکتری ارشد کارشناسی ارشد ارزان و فوری

پس از فصل سوم، می بایست با نحوه نوشتن فصل چهارم پایان نامه آشنا باشید که بر اساس فصل سوم پایان نامه نوشته می شودف یعنی هرآنچه که در فصل سوم نوشته شد و به تصویب رسید را در این فصل می بایست اجرا شود. در نوشتن روش شناسی تحقیق دقت کنید زیرا سختی و آسانی اجرای کار به فصل سوم پایان نامه بستگی دارد. برای آشنایی با نحوه نگارش فصل چهارم پایان نامه می توانید یک پایان نامه نمونه دانلود کنید و آن را مطالعه کنید.

پس از فصل چهارم، می بایست نحوه نوشتن فصل 5 پایان نامه را بدانید که بسیار ساده است و چند سر تیتر بیشتر ندارد که شامل نتیجه گیری، پیشنهادات برای تحقیقات آینده، محدودیت های تحقیق و… است که با مطالعه کردن یک پایان نامه نمونه به طور کامل با نحوه نوشتن آن آشنا می شوید.

کلام آخر: مطالعه کردن یک پایان نامه نمونه برای آموختن نحوه انجام پایان نامه یا نحوه نوشتن پایان نامه ضروری است. به منظور دانلود پایان نامه فارسی از سامانه ایران داک (Irandoc) و به منظور دانلود پایان نامه انگلیسی از وب سایت جنسیس (Genesis Library) استفاده کنید.

 

شما میتوانید با شماره های زیر جهت انجام پایان نامه و مشاوره اقدام نمائید.

 

انجام رساله دکترا با همکاری ایزی تز

تلفن مشاوره 09199631325 و 09353132500 می باشد (پایان نامه و مقاله)

نویسنده

دکتر تز 09199631325 و 09353132500

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.