دکتر تز
 پایان نامه علوم تربیتی مقاطع ارشد و دکتری انجام با دکترتز❤️0919/963/1325❤️

 پایان نامه علوم تربیتی مقاطع ارشد و دکتری انجام با دکترتز❤️0919/963/1325❤️

 پایان نامه علوم تربیتی مقاطع ارشد و دکتری انجام با دکترتز❤️0919/963/1325❤️

 

 پایان نامه علوم تربیتی مقاطع ارشد و دکتری انجام با دکترتز❤️0919/963/1325❤️

علوم تربیتی یکی از رشته­ های علوم انسانی می ­باشد که در سطوح ابتدایی، متوسطه و سطوح عالی دانشگاهی با ارائه­ ی روش­های نوین به بهبود آموزش و تعلیم و تربیت کمک می کند.انجام پایان نامه علوم تربیتی بیشتر به تحلیل داده های مربوط به امور آموزشی که بیشتر از مدارس، دانشگاه ها، سازمان های دولتی و …جمع آوری شده اند می پردازد و سعی دارد با تحلیل درست داده ها، رویکردهای جدید آموزشی ارائه دهد.علوم تربیتی از مفاهیم گوناگونی همچون فلسفه، روانشناسی، آمار، جامعه ­شناسی اقتصاد و …  گرفته شده ­اند.

انواع آموزش در علوم تربیتی شامل: آموزش عمومی، آموزش کارکنان، خودآموزی، سوادآموزی بزرگسالان، آموزش عالی، مجازی و الکترونیک است.

در رشته علوم تربیتی فلسفه، اقتصاد، مدیریت، روانشناسی، آمار و جامعه شناسی دخالت دارند. زیر شاخه های آن مانند روانشناسی تربیتی، اقتصاد آموزش عالی و آموزش و پرورش کودکان استثنایی است.

مطالب پیشنهادی با استاد علی کیان پور :
صفحات رساله دکتری و بررسی با  دکترتز❤️0919/963/1325❤️

رشته علوم تربیتی در چهار گرایش ارائه می شود:

تکنولوژی آموزشی، آموزش پیش دبستانی و دبستان ، مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی و آموزش و پرورش کودکان استثنایی.

رشته های مقطع کارشناسی ارشد برنامه ریزی آموزشی ، آموزش و پرورش تطبیقی، برنامه ریزی درسی، تحقیقات آموزشی، آموزش و پرورش استثنایی، روانشناسی تربیتی ، آموزش بزرگسالان ،آموزش منابع انسانی، تاریخ و فلسفه تعلیم و تربیت، تکنولوژی آموزشی،مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی، سنجش و اندازه گیری در آموزش و پرورش است.

رشته های مقطع دکتری تاریخ و فلسفه تعلیم و تربیت ، برنامه ریزی درسی، روانشناسی تربیتی ، سنجش آموزش ، برنامه ریزی توسعه آموزش عالی ، برنامه ریزی درسی در آموزش عالی ، مدیریت آموزش عالی ، اقتصاد آموزش عالی، برنامه ریزی آموزش از راه دور است.

مراحل انجام پایان نامه ارشد علوم تربیتی به چه صورت است؟

احتمالاً برای اکثر دانشجویان محصل در این رشته این سوال پیش می آید که انجام پایان نامه ارشد علوم تربیتی چه مراحلی دارد و روند کار به چه صورتی می­باشد. ما در این مقاله کوتاه سعی داریم ضمن یادآوری مراحل اصول کلی پایان نامه نویسی  تاحدودی به شرح مفصل مسئله انتخاب موضوع برای پایان نامه ارشد علوم تربیتی بپردازیم.

مطالب پیشنهادی با استاد علی کیان پور :
پایان نامه مهندسی شیمی ارشد و دکتری انجام با دکترتز❤️0919/963/1325❤️

گرایش های رشته علوم تربیتی :

 • برنامه ریزی درسی
 • تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش
 • مدیریت آموزشی
 • آموزش و بهسازی منابع انسانی
 • آموزش بزرگسالان
 • تحقیقات آموزشی
 • تکنولوژی آموزشی
 • مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی

مراحل انجام پایان نامه رشته علوم تربیتی

انجام پایان نامه برای تمام رشته­ ها از چند مرحله­ ی اصلی تشکیل می ­شود :

انتخاب موضوع پایان نامه

انتخاب موضوع اولین قدم و حساس ­ترین قسمت نوشتن پایان نامه می­ باشد.برای انجام پایان نامه ارشد علوم تربیتی باتوجه به این که رشته­ ای محبوب و پرطرفدار و در عین حال پرکاربرد و نیاز ضروری هر جامعه محسوب می­ شود مسئله­ ی انتخاب موضوع ممکن است حساس ­تر باشد.

چگونه یک موضوع خوب برای انجام پایان نامه ارشد علوم تربیتی انتخاب کنیم؟
 1. یکی از راه­های موجود مشورت کردن با افراد باتجربه می ­باشد. همچنین اساتید  مؤسسات تحقیقاتی برای تسریع در روند کار تحقیقاتی بخش­هایی از پروژه­ های بزرگ خود را به دانشجویان می سپارند.شما نیز می ­توانید با مراجعه به این گونه مؤسسات سریع­تر به موضوع مناسب برای پژوهش خود دست یابید.
 2.   به کتابخانه­ های دانشگاه مراجعه و قسمت پیشنهادات پایان نامه­ های موجود را مطالعه­ کنید. شما با مطالعه ­ی پایان نامه­ هایی که به موضوع آن علاقمند هستید می ­توانید موضوع مناسبی انتخاب کنید.
 3. روش دیگر مراجعه به پروفایل محققینی که پژوهش­های آنها در زمینه علوم تربیتی امتیاز بالا دارند و با جستجو در گوگل اسکولار می ­توانید از میان پژوهش­های دیگر آن  محقق یا دانشجویانش برای خود ایده گرفته و موضوعی که احتمال موفق بودنش بیشتر ­باشد را انتخاب کنید.
 4.  هر ساله سمینارهایی در زمینه موضوعات آموزشی در علوم تربیتی و گرایش­های آن در سطح بین ­المللی برگزار می­ شود.در سمینارها با موضوعات به روز در رشته علوم  آشنا شده و یکی از آنها را انتخاب می کنید.
مطالب پیشنهادی با استاد علی کیان پور :
پایان نامه ادبیات فارسی مقاطع ارشد و دکتری با دکترتز❤️0919/963/1325❤️

جمع­ آوری اطلاعات و سازماندهی آن­ها

چگونه برای انجام پایان نامه ارشد علوم تربیتی اطلاعات بدست بیاوریم؟

حال که موضوع مناسب را انتخاب کردید باید به جمع­ آوری اطلاعات بپردازید.

علاوه بر مشورت با افراد متخصص راه­های دیگری برای جمع­ آوری اطلاعات وجود دارند. برای نمونه استفاده از سایت­های علمی که منبع تحقیقات علمی در رابطه با موضوعات علوم تربیتی هستند.نکته ­ای که  در جمع ­آوری اطلاعات از طریق وب مهم است معتبر­ بودن منبع می ­باشد. مطالبی که منبع آنها نامعلوم است به مستند بودن پایان نامه­ شما لطمه می­ زند.

مطالب پیشنهادی با استاد علی کیان پور :
انجام پایان نامه مهندسی بازرسی فنی ارشد و دکترا

امروزه پایگاه­های اطلاعاتی همچون SPRINNGER ، IEEE ، ELSEVIER که منتشر کننده­ ی مجلات معتبر ISC  ، ISI ، SCOPUS و …. هستند می­ توانند اطلاعات مفید و مؤثری در زمینه­ ی موضوع مد نظرتان در اختیار شما قرار بدهند.

سازمان دهی اطلاعات

بعد از جمع ­آوری اطلاعات آنها را در کنار یکدیگر قرار داده و با سازماندهی و انسجام آنها طرح نهایی خود  را مشخص نمایید. مثلاً  برای افزایش سطح یادگیری کودکان استثنایی هدف را اینگونه بیان کنید « بالابردن سطح یادگیری کودکان استثنایی با به کارگیری روش X ». واضح است تعیین هدف تأثیر بسزایی در تسریع روند پژوهش دارد.

مطالب پیشنهادی با استاد علی کیان پور :
انجام پایان نامه حقوق ارشد و دکترا در سایت دکتر تز

نگارش پایان نامه ارشد علوم تربیتی چگونه است؟

حالا هرآنچه که تاکنون جمع ­آوری کرده­ اید برای اینکه در قالب پایان نامه دربیاید باید نگارش شود.نگارش پایان نامه دارای مراحل اساسی است که نیازمند دانش و تسلط بر امر پایان نامه نویسی می­ باشد.

 • مقدمه و پیشینه : اطلاعاتی که از منابع مختلف بدست آورده­ اید.
 • روش تحقیق : در این بخش شما هرآنچه را انجام داده­ اید مانند جمع ­آوری داده، تعیین جامعه آماری ، تعیین نمونه تحقیق ، انجام آزمایش ، روش­های اندازه­ گیری و تحلیل را مرحله به مرحله به رشته­ ی تحریر درآورده و باید با  زبانی روان نوشته شود تا خواننده بتواند آن را درک نماید.
 • نتیجه­ گیری: این بخش  مهم­ترین بخش پایان نامه می ­باشد و ارزیابی داوران از نتیجه زحمات و کار شما از این قسمت گرفته می ­شود.پس باید به طور واضح و شفاف نتیجه ­ی کار خود را برای مخاطبین خود توضیح دهید.
مطالب پیشنهادی با استاد علی کیان پور :
پایان نامه عمران ارشد و دکتری انجام با دکترتز❤️0919/963/1325❤️

خدمات موسسه دکترتز در زمینه انجام پروپوزال و پایان نامه

 • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایان نامه
 • نوشتن پروپوزال علوم تربیتی
 • انجام پروژه های کلاسی رشته علوم تربیتی
 • انجام پایان نامه کارشناسی ارشد علوم تربیتی
 • تحلیل آماری پایان نامه
 • نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (2) پایان نامه
 • انجام فصل چهار (4) پایان نامه
 • نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (5) پایان نامه

انجام پایان نامه علوم تربیتی در موسسه دکترتز

امیدوارم  با خواندن این مطالب توانسته باشیم کمکی در جهت انجام پایان نامه نویسی خصوصا انجام پایان نامه ارشد علوم تربیتی به شما جویندگان علوم و دانش کرده باشیم.موسسه دکترتز فعال در زمینه انجام پایان نامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته علوم تربیتی در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و انجام پایان نامه بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش انجام پایان نامه از طریق شماره های زیر اقدام نمایید.

مطالب پیشنهادی با استاد علی کیان پور :
تمام کردن پایان نامه دکتری و توصیه های مهم برای انجام ❤️0919/963/1325❤️

 

انجام رساله دکترا با همکاری ایزی تز

تلفن مشاوره 09199631325 و 09353132500 می باشد (پایان نامه و مقاله)

نویسنده

دکتر تز 09199631325 و 09353132500

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.