دکتر تز
پذیرش و چاپ مقاله عمران ویژه دکترا و ارشد با ژورنال های علمی معتبر داخلی و خارجی

پذیرش و چاپ مقاله عمران ویژه دکترا و ارشد با ژورنال های علمی معتبر داخلی و خارجی

پذیرش و چاپ مقاله عمران ویژه دکترا و ارشد با ژورنال های علمی معتبر داخلی و خارجی

پذیرش و چاپ مقاله عمران ویژه دکترا و ارشد با ژورنال های علمی معتبر داخلی و خارجی :

•    Journal of Geotechnical and Geoenvironmental Engineering

این مجله را می توان یکی از معتبرترین مجلات رشته عمران که تحت نظر انجمن مهندسین عمران آمریکا (ASCE) فعالیت می کند، دانست. این مجله در زمینه های علوم زمین و سیاره، مهندسی ژئوتکنیک، زمین شناسی مهندسی و علوم محیط زیست اقدام به چاپ مقاله علمی می نماید.
ژورنال مهندسی ژئوتکنیک و ژئومحیط زیست حوزه وسیعی را که تحت عنوان مهندسی ژئوتکنیک شناخته می شود پوشش می دهد. مقالات در مورد موضوعاتی مانند پی ، ساختارهای نگهدارنده ، دینامیک خاک، رفتار مهندسی خاک و سنگ ، خصوصیات سایت ، پایداری شیب ، سدها ، مهندسی سنگ ، مهندسی زلزله ، ژئوتکنیک محیطی ، ژئوسنتتیک ، مدل سازی رایانه ای ، نظارت و بازسازی آب های زیرزمینی مورد استقبال قرار می گیرند. مهندسی اقیانوس ساحلی و ژئوتکنیک. همچنین نویسندگان تشویق می شوند مقالاتی را در زمینه موضوعات جدید و نوظهور در رشته عمومی مهندسی ژئوتکنیک ارائه دهند. مقالات نظری مورد نیز در این ژورنال مورد استقبال قرار می گیرند اما باید یک توانایی واضح و قابل توجه برای کاربرد عملی نظریه وجود داشته باشد.
این مجله دارای نمایه هایی همچون اسکوپوس و تامسون می باشد. پایگاه اسکوپوس در سال 2019 چارک Q1 را به این ژورنال اختصاص داد. همچنین این ژورنال JCR بوده و دارای ایمپکت فکتور 2.71 می باشد.

ادامه مطلب
نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد و دکتری و مشاوره نوشتن پروپوزال برای دانشجویان ارشد و دکتری

•    Journal of Structural Engineering

مجله مهندسی سازه نیز از مجلات معتبر در رشته عمران می باشد که در زمینه های ساخت، سازه، مهندسی مکانیک و مهندسی مواد اقدام به پذیرش مقاله می نماید. این مجله نیز زیر نظر انجمن مهندسین عمران آمریکا (ASCE) فعالیت می کند. این مجله هم isi و هم اسکوپوس بوده و دارای چارک Q1 و ایمپکت 2.45 از دو پایگاه اسکوپوس و تامسون می باشد.
مجله مهندسی سازه که یکی از قدیمی ترین و معتبرترین نشریات در این زمینه است، سابقه ارائه دانش بنیادی را دارد که باعث پیشرفت در هنر و پیشرفت در مهندسی سازه می شود. نویسندگان مقالات این مجله درباره هنر و علم مدل سازی و طراحی سازه بحث می کنند. همچنین نتایج ، تکنیک های شبیه سازی تحلیلی ، محاسباتی و تجربی را توسعه ، بررسی و تفسیر می کنند. علاوه بر این محققین در این مجله پیشنهاد سیستم های ساختاری جدید و مطالعه محاسن سیستم های موجود ؛ روش های پیشگامانه برای نگهداری ، توان بخشی و نظارت بر سازه های موجود ؛ و خصوصیات مهندسی مواد را در ارتباط با رفتار سازه را نیز مورد بررسی قرار می دهند. در این مجله مقالاتی که سهم اساسی در زمینه مهندسی سازه و در تقاطع مهندسی سازه و سایر رشته ها دارند، مورد استقبال قرار می گیرند.

ادامه مطلب
انجام پایان نامه ارشد جغرافیا | انجام پایان نامه جغرافیا ارشد

•    Water Research

Water Research مجله بعدی می باشد که در لیست برترین های ما قرار گرفته است. این مجله در دو حوزه مهندسی عمران و علوم محیط زیست فعالیت می کند. محققین همچنین می توانند در زمینه های مدل سازی اکولوژیکی، مهندسی محیط زیست، آلودگی، مدیریت و دفع زباله و علم و فناوری آب مقالات خود را در این مجله به چاپ رسانند.
Water Research دارای یک مجله آینه دسترسی آزاد Water Research X است ، که از اهداف و دامنه مشابهی برخوردار است ، تیم تحریریه ، سیستم ارسال و بررسی دقیق همکار مشابه با مجله مادر می باشد. Water Research مقالات تحقیقاتی معتبر و اصلی را در مورد همه جنبه های علم و فناوری کیفیت آب و مدیریت آن در سراسر جهان منتشر می کند. رئوس مطالب گسترده مجله شامل موارد زیر است: -فرایندهای تصفیه آب و فاضلاب ، شهرداری ، کشاورزی و صنعتی ، از جمله مدیریت پسماند. – نظارت و ارزیابی کیفیت آب ، بر اساس روش های شیمیایی ، فیزیکی و بیولوژیکی. -مطالعات مربوط به آبهای داخلی ، جزر و مدی یا ساحلی و آبهای شهری از جمله آبهای سطحی و زیرزمینی و منابع آلودگی نقطه ای و غیر نقطه ای. دریاچه ها ، آبگیرها و رودخانه ها. – مدیریت پسماند جامد و خطرناک ، از جمله خصوصیات منبع و اثرات و کنترل شیرابه ها و انتشار گازهای گازی. -ترمیم محیط زیست ، از جمله بازسازی خاک و آب های زیرزمینی. تجزیه و تحلیل رابط های بین رسوبات و آب ، و فعل و انفعالات آب / جو. -کاربرد روشهای ریاضی و تجزیه و تحلیل سیستم. -سلامت عمومی و ارزیابی ریسک. – مطالعات اقتصادی – اجتماعی. مخاطبان اصلی این مجله زیست شناسان ، مهندسان شیمی ، شیمی دانان ، مهندسان عمران ، مهندسان محیط زیست ، متخصصان زیبایی و میکروب شناسی می باشند.
این مجله علمی دارای دو نمایه اسکوپوس و تامسون بوده و دارای چارک Q1 در سال 2019 و ضریب تاثیر 9.13 در همین سال می باشد.

ادامه مطلب
انجام رساله دکترا مدیریت | انجام پایان نامه دکترا مدیریت

 

انجام رساله دکترا با همکاری ایزی تز

تلفن مشاوره 09199631325 و 09353132500 می باشد (پایان نامه و مقاله)

نویسنده

دکتر تز 09199631325 و 09353132500

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *