دکتر تز
پذیرش و چاپ مقاله isc

پذیرش و چاپ مقاله isc

پذیرش و چاپ مقاله isc

موسسه “دکتر تز” خدمات چاپ مقاله isc و پذیرش مقاله isc را به صورت تخصصی در کمترین زمان برای دانشجویان ارائه می دهد . پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (Islamic World Science Citation Center) که با مخفف ISC شناخته می شود، یک سامانه اطلاع رسانی علمی است که مجلات علمی کشورهای اسلامی را بر اساس معیارهای علم سنجی معتبر اسلامی تجزیه و تحلیل می نماید. که پذیرش و چاپ مقاله isc در این سامانه انجام می شود .

پذیرش و چاپ مجلات ISC دو نوع هستند:

پذیرش و چاپ مقاله isc

  • مجلات ISC داخلی
  • مجلات ISC خارجی

مجلات ISC داخلی همان مجلات علمی پژوهشی داخلی هستند که در پایگاه داده ISC نمایه شده اند.

مجلات ISC خارجی همان مجلات مورد تائید جهان اسلام می باشند که در پایگاه داده ISC نمایه می شوند.

سامانه مجلات داخلی و خارجی

هردونوع مجلات داخلی و خارجی در پایگاه داده ISC با آدرس https://mjl.isc.gov.ir/ نمایه می شوند. مجلات داخلی در بخش فارسی و مجلات خارجی در بخش لاتین سامانه موجود می باشند.

از مزایای اخذ پذیرش ISC در این پایگاه می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  1. افزایش اعتبار علمی
  2. پذیرش راحت تر مقاله نسبت به مجلات ISI
  3. پذیرش راحت در مقطع دکترا
  4. کاهش هزینه های اضافی و هزینه کمتر نسبت به چاپ مقاله در ISI

پایگاه داده ISC یک نمایه معتبر و جهانی می باشد

موضوعی که باعث شد تا به این مهم بپردازیم اینست که علی رغم اینکه پایگاه داده ISC یک نمایه معتبر و جهانی می باشد ولی برخی از مجلات در این پایگاه داده گاها حذف یا اضافه می شوند. دلیل این هم شاید این موضوع باشد که در برخی از مجلات تعداد مقالات ایرانی بیش از حد باشند که باعث بی اعتبار شدن آن مجله ISC می شود. البته هیچ تضمینی برای بقای یک مجله تا زمان چاپ مقاله در لیست ISC وجود ندارد و بیشتر ملاک برای اغلب دانشگاه ها همان نامه پذیرش است و اگر تا زمان دریافت نامه پذیرش مجله یا همان ژورنال در لیست نشریات اصلی ISC بوده است دانشگاه ها می پذیرند و دیگر مسئله ای نیست اگر بعد از آن ژورنال از لیست حذف شود، بلکه فقط در لیست سیاه وزارت علوم نباشد کافیست.

ادامه مطلب
انجام پایان نامه کامپیوتر ارشد و دکترا با بهترین قیمت در ایران

روند چاپ مقاله معمولاً در نشریات داخلی

چاپ مقاله معمولاً در نشریات داخلی ازجمله نشریات علمی-ترویجی و علمی-پژوهشی روند طولانی‌تری را نسبت به ISC طی می‌کنند که این روند ممکن است تا ۱ سال هم طول بکشد و بسیاری از افراد با این مسئله مشکل‌دارند درحالی‌که ISC با معرفی بیش از ۸۰۰ مجله در داخل و خارج از کشور به پژوهشگران این فرصت را می‌دهد تا از این امکانات استفاده کنند و مقالات خود را در مجلات ISC به عرصه چاپ برسانند. از دیگر مزایای چاپ مقالات ISC  می‌توان به هزینه پایین‌تر آن نسبت به مقالات ISI اشاره کرد و دیگر اینکه احتمال پذیرش این‌گونه مقالات در مقطع دکترا بیشتر است و احتمال چاپ آن‌ها نیز نسبت به مقالات ISI بیشتر است. ضمناً چاپ چنین مقالاتی می‌تواند منجر به ایجاد یک مزیت شغلی شود که این موضوع نیز برای بسیاری از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری حائز اهمیت است.

ادامه مطلب
انجام پایان نامه دکتری الکترونیک | مشاوره آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد الکترونیک

قبل از اقدام برای اخذ پذیرش مقاله در ISC

در کل پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام از مشاوره رایگان ما استفاده کنید و به صورت فردی اقدام به اخذ پذیرش مقاله در ISC نکنید چرا که اغلب آدرس وب سایت آن ها در سایت ISC ثبت نشده و تشخیص اصل بودن سایت آن ها در فضای وب کار سختی می باشد و باید از فرد باتجربه تری کمک بگیرید و نیز ممکن است شما هزینه را به هر صورت پرداخت و مقاله را ارسال کرده باشید ولی از پاسخ خبری نباشد!!

اگر در پی موسسه معتبر و معتمدی هستید تا برای مقالات ارزشمند خود را از پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) پذیرش اخذ نمایید،  پیشنهاد ما به شما موسسه “دکتر تز” می باشد.

موسسه “دکتر تز” در زمینه پذیرش و چاپ مقاله isc خدمات زیر را ارائه می نماید:

پذیرش و چاپ مقاله isc

ISC مخفف Islamic World Science Citiation Center (پایگاه استنادی علوم جهان اسلام) می باشد. فعالیت آن تحت پوشش کتابخانه منطقه ای علوم و تکنولوژی شیراز است. دانشجویان گرامی جهت اطلاع از نحوه بررسی نمایه ISC یک ژورنال می توانید از طریق وبگاه رسمی پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC) اقدام نمایید. 

پذیرش و چاپ مقاله isi

امروزه یکی از مشکلات اساسی پژوهشگران در چاپ و انتشار مقالات و کارهای پژوهشی آنها مدت زمانی طولانی لازم برای گرفتن پذیرش و چاپ مقاله است. تمامی پژوهشگرانی که قبلاً حداقل به واسطه خود یک مقاله را برای پذیرش و چاپ به مجله‌ای ارسال نموده‌اند می‌توانند تصدیق نمایند که فرآیند چاپ و پذیرش مقاله یک فعالیت کاملاً فرآیندی، علمی و دقیق است. تمامی فاکتورهای لازم برای پذیرش و چاپ مقاله هیچگونه ارتباطی به مهارتهای پزوهشگری یک پژوهشگر ندارد و کاملاً یک فیلد مجزا و تخصصی است.

ادامه مطلب
انجام پایان نامه مدیریت اجرایی ارشد و دکترا در سایت دکتر تز

پذیرش و چاپ مقاله scopus

چاپ مقاله SCOPUS چاپ مقاله در نشریات isi , هزینه چاپ مقاله SCOPUS , چاپ مقاله در اسکوپوس , چاپ تضمینی مقاله اسکوپوس و چاپ سریع مقاله اسکوپوس , چاپ مقاله isi[/caption]   چاپ مقاله scopus  در نظام رتبه بندی سایمگو توسط گروه پژوهشی به همین نام در دانشگاه گرانادا در اسپانیا انجام می‌شود که براساس تعداد مقالات علمی موسسات آموزش عالی کشورهای مختلف موجود در پایگاه اسکوپوس آن‌ها راارزیابی و رتبه بندی می‌کند.

پذیرش مقاله pubmed

بطور کلی مجلات پابمد pubmed بیشتر برای دانشجویان و محققان گروه علوم پزشکی و علوم پزشکی پایه مناسب است که تمایل به اکسپت، پذیرش، چاپ مقالات خود در نشریات پابمد با توجه به بازه زمانی کوتاه و همچنین هزینه کمتری نسبت به مجلات سایر پایگاه ها داشته باشند. همچنین برای دانشجویانی که تمایل به اپلای در دانشگاه های خارج از کشور و یا مصاحبه دکتری دانشگاه های علوم پزشکی، دکتری پژوهش محور دانشگاه های علوم پزشکی مناسب است.

 

 

 

انجام رساله دکترا با همکاری ایزی تز

تلفن مشاوره 09199631325 و 09353132500 می باشد (پایان نامه و مقاله)

نویسنده

دکتر تز 09199631325 و 09353132500

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *