دکتر تز
پذیرش و چاپ مقاله pubmed

پذیرش و چاپ مقاله pubmed

پذیرش و چاپ مقاله pubmed

مجلات پاب‌مد (PubMed) مهم‌ترین ابزار برای جستجوی پایگاه داده‌های آزاد (دیتابیس) مدلاین Medline است، که حاوی اطلاعات بیبلیوگرافی پژوهشی برای تمام رشته‌های علوم پزشکی و زیست‌شناسی جهت پذیرش و چاپ مقاله pubmed است . پایگاه پابمد PubMed منابع و مقالات حوزه پزشکی را دربر می گیرد که توسط موسسه مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژی National Center for Biotechnology Information و کتابخانه ی ملی پزشکی آمریکا (NLM) تهیه گردیده است.

مجلات نمایه شده در پابمد pubmed

پذیرش و چاپ مقاله pubmed

مجلات نمایه شده در پابمد pubmed مجلاتی برای گروه علوم پزشکی و زیست شناسی مناسب بوده و دارای ایندکس pubmed پابمد هستند. در حال حاضرپایگاه اطلاعاتی پابمد pubmed بیش از 16 میلیون مقاله و بیش از 4500 ژورنال در زمینه پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری، دامپزشکی، و علوم پایه پزشکی را داراست.

 مجلات پابمد pubmed

 مجلات پابمد pubmed بیشتر برای دانشجویان و محققان گروه علوم پزشکی و علوم پزشکی پایه مناسب است که تمایل دارند مقالات خود را در بازه زمانی کوتاه و همچنین با هزینه کمتری نسبت به مجلات سایر پایگاه ها چاپ نمایند. همچنین چاپ مقاله در مجلات پابمد pubmed برای دانشجویانی که تمایل به ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور را دارند و یا میخواهند در مصاحبه دکتری دانشگاه های علوم پزشکی، دکتری پژوهش محور دانشگاه های علوم پزشکی شرکت نمایند، مناسب است.

نحوه امتیازدهی به مقالات پذیرفته یا چاپ شده در ژورنال های پابمدPubmed /مدلاین  Medline 

بر اساس بخش نامه وزارت بهداشت و بر اساس جدید ترین فرم مصاحبه داوطلبان دوره دکتری پژوهشی Ph.D. by Research، پذیرش مقاله در مجلات نمایه شده در ISI (web of science) ،pubmed، Scopus  به شرح زیر می باشد:

 1. نویسنده اول دارای 10 امتیاز و به عنوان نفر همکار دارای 5 امتیاز است.
 2. برای ارتقا اعضا هیئت علمی:
  – ISI  دارای ضریب تاثیر IF بالای 1 و یا مدلاین دارای 7 امتیاز
  – ISI دارای ضریب تاثیر IF کوچکتر از 1 و یا پابمد یا پابمد سنترال دارای 6 امتیاز
  – ISI بدون ضریب تاثیر و Scopus دارای 5 امتیاز
 3. مجلات نمایه شده در Embase ، Cinahl، Psych Info ،  Chemical Abstract  Biological Abstract  دارای 3.5 امتیاز
 4. مجلات نمایه شده در ساير ايندكس ها دارای 3 امتیاز
 5. در نوع دیگری از امتیازدهی:
  – مقالات دارای ایندکس های pubmed/ medline و یا ISI-Web of Science دارای 25 امتیاز
  – مقالات دارای نمایه های Scopus, Chemical Abstract, Embase, Biological Abstracts دارای 15 امتیاز به ازای هر مقاله
  – سایر مقالات منتشر شده 10 امتیاز
ادامه مطلب
انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر هوش مصنوعی دکترا دکتری ارشد کارشناسی ارشد ارزان و فوری

برای اطمینان از ایندکس بودن یک مجله در پابمد می‌توانید به آدرس سایت زیر مراجعه کنید:

www.ncbi.nlm.nih.gov/nlmcatalog

پذیرش و چاپ مقاله pubmed

موسسه “دکتر تز” در زمینه چاپ مقالات در ژورنال ها و مجلات معتبر مختلف ISI,ISC, SCOPUS و علمی پژوهشی بخصوص مجلات پابمد Pubmed می تواند کمک شایانی به محققان و دانشجویان در چاپ مقالاتشان نمایند.

خدمات موسسه پژوهش برتر در چاپ مقاله در مجلات Pubmed شامل موارد زیر می باشد:

 1. مشاوره اولیه رایگان جهت معرفی مجلات Pubmed با توجه به رشته متقاضی و مورد قبول وزارت علوم، دانشگاه آزاد، پیام نور، وزارت بهداشت
 2. ترجمه تخصصی مقالات در صورت لزوم توسط تیم مترجمین مجرب
 3. ویراستاری گرامری مقالات قبل از ارسال به مجله در صورت نیاز
 4. قالب بندی مقالات بر اساس ساختار مجله قبل از چاپ در مجله Pubmed
 5. ساب میت یا ارسال مقاله به مجله Pubmed
 6. انجام مکاتبات و رایزنی های لازم به منظور پذیرش مقاله با مجله Pubmed
 7. پیگیری و اخذ نامه پذیرش از مجله Pubmed و ارسال آن به نویسندگان
 8. ارسال اصلاحات ارائه شده از سوی سردبیر مجله Pubmed به نویسندگان در صورت Revise مقاله
 9. ارسال گالری پروف نهایی مقاله به نویسندگان برای تائید نهایی برای چاپ در مجله Pubmed
ادامه مطلب
انجام پایان نامه اقتصاد دکترا دکتری ارشد کارشناسی ارشد ارزان و فوری

قبل از اقدام برای اخذ پذیرش مقاله در pubmed

در کل پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام از مشاوره رایگان ما استفاده کنید و به صورت فردی اقدام به اخذ پذیرش مقاله در pubmed نکنید چرا که اغلب آدرس وب سایت آن ها در سایت pubmed ثبت نشده و تشخیص اصل بودن سایت آن ها در فضای وب کار سختی می باشد و باید از فرد باتجربه تری کمک بگیرید و نیز ممکن است شما هزینه را به هر صورت پرداخت و مقاله را ارسال کرده باشید ولی از پاسخ خبری نباشد!!

اگر در پی موسسه معتبر و معتمدی هستید تا برای مقالات ارزشمند خود را از پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (pubmed) پذیرش اخذ نمایید،  پیشنهاد ما به شما موسسه “دکتر تز” می باشد.

موسسه “دکتر تز” در زمینه پذیرش و چاپ مقاله pubmed خدمات زیر را ارائه می نماید:

پذیرش و چاپ مقاله isc

ISC مخفف Islamic World Science Citiation Center (پایگاه استنادی علوم جهان اسلام) می باشد. فعالیت آن تحت پوشش کتابخانه منطقه ای علوم و تکنولوژی شیراز است. دانشجویان گرامی جهت اطلاع از نحوه بررسی نمایه ISC یک ژورنال می توانید از طریق وبگاه رسمی پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC) اقدام نمایید. 

پذیرش و چاپ مقالهisi

امروزه یکی از مشکلات اساسی پژوهشگران در چاپ و انتشار مقالات و کارهای پژوهشی آنها مدت زمانی طولانی لازم برای گرفتن پذیرش و چاپ مقاله است. تمامی پژوهشگرانی که قبلاً حداقل به واسطه خود یک مقاله را برای پذیرش و چاپ به مجله‌ای ارسال نموده‌اند می‌توانند تصدیق نمایند که فرآیند چاپ و پذیرش مقاله یک فعالیت کاملاً فرآیندی، علمی و دقیق است. تمامی فاکتورهای لازم برای پذیرش و چاپ مقاله هیچگونه ارتباطی به مهارتهای پزوهشگری یک پژوهشگر ندارد و کاملاً یک فیلد مجزا و تخصصی است.

ادامه مطلب
انجام پایان نامه علوم سیاسی ارشد و دکترا در سایت دکتر تز

پذیرش و چاپ مقاله scopus

چاپ مقاله SCOPUS چاپ مقاله در نشریات isi , هزینه چاپ مقاله SCOPUS , چاپ مقاله در اسکوپوس , چاپ تضمینی مقاله اسکوپوس و چاپ سریع مقاله اسکوپوس , چاپ مقاله isi[/caption]   چاپ مقاله scopus  در نظام رتبه بندی سایمگو توسط گروه پژوهشی به همین نام در دانشگاه گرانادا در اسپانیا انجام می‌شود که براساس تعداد مقالات علمی موسسات آموزش عالی کشورهای مختلف موجود در پایگاه اسکوپوس آن‌ها راارزیابی و رتبه بندی می‌کند.

پذیرش مقاله pubmed

بطور کلی مجلات پابمد pubmed بیشتر برای دانشجویان و محققان گروه علوم پزشکی و علوم پزشکی پایه مناسب است که تمایل به اکسپت، پذیرش، چاپ مقالات خود در نشریات پابمد با توجه به بازه زمانی کوتاه و همچنین هزینه کمتری نسبت به مجلات سایر پایگاه ها داشته باشند. همچنین برای دانشجویانی که تمایل به اپلای در دانشگاه های خارج از کشور و یا مصاحبه دکتری دانشگاه های علوم پزشکی، دکتری پژوهش محور دانشگاه های علوم پزشکی مناسب است.

 

انجام رساله دکترا با همکاری ایزی تز

تلفن مشاوره 09199631325 و 09353132500 می باشد (پایان نامه و مقاله)

نویسنده

دکتر تز 09199631325 و 09353132500

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *