دکتر تز
انجام مقاله دانشجویی | انجام تحقیق دانشجویی

انجام مقاله دانشجویی | انجام تحقیق دانشجویی

انجام مقاله دانشجویی | انجام تحقیق دانشجویی

انجام مقاله دانشجویی | انجام تحقیق دانشجویی :

اگر بدنبال سایتی هستید که در انجام مقاله دانشجویی و  نگارش تحقیق با قیمت بسیار ارزان در کمترین زمان کنار شما باشد، یا راهکارهای مناسبی برای انجام تحقیق دانشجویی و نگارش مقاله دانشجویی را برایتان ارائه دهد می بایست موسسه معتبری را پیدا کنید . موسسه دکتر تز بهترین موسسه انجام مقاله همواره در کنار شما خدمات مشاوره ای انجام مقاله و انجام تحقیق در رشته هایمهندسی ، علوم پایه ، حسابداری ، مدیریت ، مکانیک ، عمران ، معماری ، صنایع ، شیمی ، برق ، هنر ، روانشنایی و… عرضه می کند . گاهی اساتید برخی از دانشگاه ها تقاضای زیاد و نفس گیری از دانشجویان دارند و نگارش تحقیق انجام مقالات سختی را از دانشجو می خواهند لذا اکثر دانشجویان با نحوه انجام مقاله و  تحقیق کارشناسی ، ارشد ، دکتری و چارچوب مقاله آشنا نیستند .

جهت استعلام قیمت و مدت زمان انجام کار از طریق ثبت سفارش اقدام کنید تا از قیمتهای باور نکردنی ما اطلاع پیدا کنید. برای انجام مقاله و تحقیق دانشجویی با کیفیت و بروزترین منابع و موضوعات روز دنیا این فرصت را از دست ندهید.

انجام تحقیق دانشجویی

بهترین موسسه انجام مقاله

ما به شما اطمینان خاطر می دهیم که پول و زمان خود را برای خرید مقاله دانشجویی هدر ندهید . شاید موسسه های دیگری برای هزینه انجام تحقیق دانشجویی مبلغ زیادی از شما بخواهند لذا دکتر تز با خدمات مشاوره ای و آموزشی سفارش تحقیق هزینه مقاله و تحقیق را با کمترین قیمت ممکن  انجام می دهد تا تحقیق شما همراه با مشاوره به صورت مقاله علمی پژوهشی استاندارد در بیاید. این خدمات از طرف دکتر تز در کوتاهترین زمان و فوری انجام می شود .

دکتر تز افتخار می کند که مشاور شما در زمینه نگارش تحقیق دانشجویی و مقاله در کنار شماست .

معمولاً دانشجویان جهت انجام مقاله دانشجویی شغل نیمه وقت دارند:

انجام مقاله دانشجویی

معمولاً دانشجویان شغل نیمه وقت دارند و با وجود چند مقاله و تحقیقات دانشگاهی برایشان بسیار سخت است و نگارش تحقیق دانشجویی تمامی این کارها در زمان مناسب و درست مشکل است. برخی از دانشجویان و دانش پژوهان مایلند تا انتظارات اساتید خود را برآورده کنند. به همین دلیل دوست ندارند مقاله و تحقیق ضعیف و بدون محتوایی ارائه دهند.لذا دکتر تز بهترین موسسه انجام مقاله مشاور شما جهت هرچه بهتر نوشتن تحقیق پروژه خود به صورت تخصصی در کنار شماست .

فیلم آموزش ساختار انجام تحقیق دانشجویی

در این آموزش ساختار نگارش و انجام تحقیق دانشجویی توضیح داده شده است . می توانید از ساختار تحقیق دانشجویی در جهت هر چه بهتر نوشتن انجام مقاله خود استفاده کنید . لذا دانشجویان جهت نوشتن تحقیق خود می توانند از این فیلم بهره ببرند. دکتر تز بهترین موسسه انجام مقاله در این زمینه است .

ادامه مطلب
انجام پایان نامه ‌علوم تربیتی دکترا دکتری ارشد کارشناسی ارشد ارزان و فوری

تخصص در انجام مقاله دانشجویی توسط بهترین موسسه انجام مقاله

هیچ شخصی در هر موضوعی نمی تواند خوب و متخصص باشد به همین علت است که اکثر این افراد بدنبال موسسات مشاوره و آموزش مقاله نویسی و تحقیق نویسی هستند. تا بتوانند با کمک تجربیات افراد صاحب نظر کار خود را با کمترین خطا و در حداقل زمان ممکن پیش ببرند. موسسه دکتر تز بهترین موسسه انجام مقاله دانشجویی در این زمینه است .

بهترین موسسه انجام مقاله و خدمات نگارش مقاله دانشجویی کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری

 • انتخاب موضوع و نگارش حرفه ای مقاله در رشته ی شما و موضوعات را به دو زبان فارسی و انگلیسی.
 • استخراج مقاله از انجام پایان نامه دانشگاهی.
 • انجام تبدیل مقالات فارسی به مقالات استاندارد انگلیسی توسط متخصصین انگلیسی زبان و با در نظر گرفتن ترمینولوژی هر رشته.
 • انتخاب موضوع برای انجام نگارش انجام تحقیق دانشجویی کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری.
 • مشاوره در نگارش تحقیق دانشجویی.
 • اخذ پذیرش از مجلات و ژورنالهای معتبر داخلی و ISI و ISC.
 • چاپ مقالات در مجلات و ژورنالهای معتبر داخلی و ISI و ISC.

یادآوری : جهت مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و نگارش پایان نامه دانشگاه برای دانشجویان به بخش مشاوره انجام پایان نامه مراجعه کنید.

نگارش انجام  تحقیق دانشجویی کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری از ابتدا یا انتها نیازمند تجربه بسیار بالایی است:

انجام تحقیق

با اسخراج مقاله از منابع می توانید ضمن اثبات کیفیت رساله از کزایای آن در مصاحبه کاری و تحصیلی استفاده کنید. دکتر تز بهترین موسسه انجام مقاله در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت به شما کمک می کند بصورت تضمینی، کار پژوهشی خود را به مقاله ISI تبدیل کنید.هنگامی که مقاله ای را برای چاپ مقاله برای مجله یا کنفرانس ارسال می کنید، سردبیر و داوران پس از دریافت مقاله، یک پرسش بسیار مهم و اساسی مطرح می کنند: آیا اطلاعات اسن مقاله به اندازه کافی مهم و جدید هست که ارزش چاپ شدن داشته باشد؟

پاسخ به این پرسش اساسی؟

پس از متقاعد کردن خود در پاسخ به این پرسش اساسی و اینکه تصمیم گرفته اید دستاوردهای خود را در قالب یک مقاله به جامعه علمی عرضه کنید، باید به مخاطبان مقاله فکر کنید. بسیاری از نویسندگان این مساله را در نظر نمی گیرند و به افرادی که قرار است نگارش مقاله دانشجویی را مطالعه کنند فکر نمی کنند.

ادامه مطلب
انجام پایان نامه مددکاری اجتماعی ارشد و دکترا در سایت دکتر تز

هدایت انجام مقاله:

تلاش کنید از همان ابتدا، انجام مقاله دانشجویی را در جهتی هدایت کنید و به مجله یا کنفرانس بفرستید که در نهایت توسط افرادی که شما مایلید، خوانده شود و مورد استفاده قرار گیرد.امروزه مجلات، تعداد زیادی مقاله دریافت می کنند در حالیکه تعداد بسیار کمی را پذیرش و چاپ می کنند. چون از ارسال مقاله تا تصمیم گیری نهایی مبنی بر پذیرش یا رد نگارش مقاله دانشجویی چندین ماه زمان لازم است.پس مطمین شوید که مجله درستی را برای ارسال مقاله انتخاب کرده اید. مجلات معتبر، نرخ رد انجام مقاله دانشجویی بیشتری دارند. توصیه می شود در انتخاب مجله واقع بین بوده و همه عوامل را پیش از ارسال مقاله در نظر بگیرید.

موضوع انجام تحقیق :

وضوعی که برای یک تحقیق انتخاب می شود نباید خیلی کلی مثل عنوان یک کتاب باشد. بطور کلی، انتخاب موضوعات بین رشته ای خیلی خوب است؛ یعنی استفاده از روش های یک رشته در رشته دیگراست به طور مثال می توان از روشهای نرم افزاری در رشته های علوم انسانی و یا ترکیب نرم افزارها و الگورتم ها در رشته های فنی و مهندسی استفاده کرد. اگر بدانیم چه موضوعاتی مورد توجه ژورنالهای ISI است وهیات داوران در جلسه دفاع چه انتظاری از ما دارند کمک میکند تا موضوعی مناسب انتخاب کنیم.

انتخاب موضوع و نگارش حرفه ای انجام مقاله دانشجویی در رشته ی شما و موضوعات را به دو زبان فارسی و انگلیسی

اولین قدم در این راه این است که بدانیم چه مسئله ای باعث شده است تا ما این موضوع را انتخاب کنیم و شکاف تحقیقاتی که شما در این زمینه پر کرده اید و دیگر محققان در این زمینه اقدام نکرده اند چیست؟ یعنی اینکه در زمینه موضوع انتخابی بتوانید ایده ای نو داشته باشید. دومین قدم پرداختن به مرور ادبیات تحقیق می باشد تا یافته های دیگران را بررسی کرده و خلا موجود را پیدا کنید.

موضوع انجام تحقیق دانشجویی باید شرایط زیر را داشته باشد

انجام مقاله
 • در انجام تحقیق دانشجویی باید دقیق و رسا باشد و از به کار بردن اصطلاحات و اختصار خودداری شود.
 • باید جمله خاصی باشد که نکات اصلی و عمده موضوع را در بر داشته باشد.
 • در نام‌گذاری اکثر تحقیق ها و مقالات این نکات در نظر گرفته می شود: چه چیزی را میخواهیم بررسی کنیم، در چه جامعه ای، در کجا و چه زمانی.
 • عنوان انجام مقاله و نگارش تحقیق دانشجویی باید «فاقد پیش داوری» باشد.
 • از عنوان کردن موضوع به عنوان سوالی که جواب آن با بلی یا نخیر است خود داری شود.
 • اگر کلماتی در توصیف ویژگی مطالعه شما نقش کلیدی دارند حتما در عنوان خود آن را بگنجانید.
 • خلاقیت در شناسایی نیازهای جامعه و طرح مسئله.
 • خودداری از تکرار تحقیقات پیشین.
 • پژوهش پذیر بودن موضوع انجام مقاله دانشجویی .
 • مهم بودن مسئله نگارش تحقیق دانشجویی و ارزش بررسی آن.
 • ملاحظات اخلاقی (تحقیق نباید با ارزش های رایج جامعه متناقض باشد).
 • در دسترس بودن منابع مادی و اطلاعاتی (اطلاعات، بودجه، امکانات و…).
 • امکان سنجی اجرای تحقیق بر اساس زمان در اختیار.
 • امکان بهره گیری از همکاری در انجام تحقیق بین واحدها و افراد سازمان.
 • صرفه اقتصادی اجرای طرح.
ادامه مطلب
انجام مقاله دکتری | مشاوره سفارش انجام و نگارش مقاله دکتری

مشاوره انجام تحقیق دانشجویی :

در یک سیستم آموزشی پژوهشی، انجام مقاله و نگارش تحقیق دانشجویی بسیار بااهمیت است. حاصل یک تحقیق علمی در انجام مقاله و نگارش مقاله جمع می‌شود. یک محقق بعد از انجام پایان‌نامه به دنبال جمع‌بندی و استخراج مقاله از پایان‌نامه است. انجام مقاله باید به روش علمی انجام پذیرد.  دانشجو با انجام یک مقاله حداکثر دو نمره به پایان‌نامه خود می‌افزاید. چراکه نمره پایان‌نامه از ۱۸ نمره است. دو نمره برای انجام مقاله اختصاص می‌یابد. دانشجویان اگر  قبل از جلسه دفاعیه از پایان‌نامه خود انجام نگارش مقاله دانشجویی را در ژورنال‌های معتبر انجام دهند. دکتر تز بهترین موسسه انجام مقاله در این زمینه است .

جهت استعلام قیمت و مدت زمان انجام کار از طریق ثبت سفارش اقدام کنید تا از قیمتهای باور نکردنی ما اطلاع پیدا کنید. برای انجام مقاله و تحقیق دانشجویی با کیفیت و بروزترین منابع و موضوعات روز دنیا این فرصت را از دست ندهید.

 

انجام رساله دکترا با همکاری ایزی تز

تلفن مشاوره 09199631325 و 09353132500 می باشد (پایان نامه و مقاله)

نویسنده

دکتر تز 09199631325 و 09353132500

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *