دکتر تز
انجام ویرایش تخصصی مقاله دانشجویی و isi با بهترین قیمت

انجام ویرایش تخصصی مقاله دانشجویی و isi با بهترین قیمت

انجام ویرایش تخصصی مقاله دانشجویی و isi با بهترین قیمت

انجام ویرایش تخصصی مقاله دانشجویی و isi با بهترین قیمت :

در گروه تخصصی ویراستاریدکتر تز ،تمام کتاب ها ، مقالات ، پایان نامه ها ، متون سخنرانی و … با بالاترین کیفیت ویراستاری می شوند. بنابراین، کارمزدهای ویراستاری به کیفیت ویراستاری ارائه شده بستگیندارند؛ بلکه بهکمیت و کیفیت اولیه متن سفارش شده  شما بستگی دارند. بنابراین می توانید مطمئن باشید که متون شما با بالاترین کیفیت ممکن ویراستاری می شوند. ویرایش تخصصی مقاله توسط کارکنان حرفه ای در دکتر تز.

ویرایش علمی مقاله دانشجویی

ویرایش تخصصی مقاله

رسایی و شیوایی متن مقالاتی که برای همایش‌ها و کنفرانس‌های مختلف علمی ارسال می‌شود، اهمیت ویژه‌ای دارد. مقاله‌ای که ایرادات نگارشی داشته باشد، به احتمال زیاد شانس جلب نظر داوران و حتی خوانندگان را از دست خواهد داد. مقاله شما حاصل مدت‌ها تحقیق و تلاش فراوان برای تهیه گزارش نهایی است. لذا پذیرفتن ریسک پذیرفته نشدن مقاله شما به علت داشتن ایرادات نگارش و ترجمه، به هیچ وجه معقول نیست؛ چرا که با صرف هزینه‌ای ناچیز نسبت به ارزش کار خود می‌توانید از تخصص ویراستاران حرفه‌ای بهره‌مند شده و مقاله‌ای بدون نقص از نظر نکات نگارشی و علمی در اختیار داشته باشید.

ادامه مطلب
انجام پایان‌ نامه دکترا | مشاوره انجام پایان‌ نامه دکترا در تهران با "دکتر تز"

آیا بدون ویرایش مقاله ، مقاله علمی ما ارزش علمی دارد ؟

یک متن دارای اشکالات نگارشی ممکن است مفهوم بحث علمی و منظور اصلی نویسنده را نرساند و موجب عدم پذیرش یا درخواست بازنگری از سوی داوران گردد. علاوه بر این، حتی در صورت پذیرش و چاپ در کتابچه مجموعه مقالات کنفرانس یا مجله مورد نظر، در مراجعات بعدیِ خوانندگان با استقبال کمتری مواجه شده و ارزش کار نویسنده را پایین می‌آورد.

مدت زمان ویرایش مقاله

تمامی ویراستاری ها در حداقل زمان ممکن و با حداکثر کیفیت و مناسب ترین قیمت صورت می پذیرند و می توانید از پذیرش متون خود در جوامع علمی و فرهنگی مطمئن باشید. با این وجود بورد تخصصی ویراستاری دکتر تز تا پذیرش نهایی متون در کنار شما خواهد ماند و هیچگونه هزینه ای برای ویراستاری های بعدی یک متن دریافت نمی نماید.

ادامه مطلب
فصل سوم پایان نامه و بررسی کامل با دکترتز❤️0919/963/1325❤️

قیمت ویرایش مقاله

قیمت های ویراستاری به میزان و کیفیت اولیه متن شما بستگی دارد. سفارشات شما طی دو تا سه مرحله ویرایش می شوند تا از عاری بودن اثر شما از هرگونه خطا و اشتباهی اطمینان حاصل شود. در صورت وجود نیازمندی های دیگر علاوه بر ویراستاری متون، قیمت ها برای نیازمندی های مازاد توافقی خواهد بود.

با توجه به شرایط متن و فوریت در تحویل متن، مبلغ کارمزد سفارش های ویراستاری و ترجمه به ازای هر صفحه 250 کلمه ای محاسبه خواهد .

 

انجام رساله دکترا با همکاری ایزی تز

تلفن مشاوره 09199631325 و 09353132500 می باشد (پایان نامه و مقاله)

نویسنده

دکتر تز 09199631325 و 09353132500

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.