پایان نامه تاریخ مقاطع ارشد و دکتری با دکترتز❤️0919/963/1325❤️

تاریخ علمی است که نقش مهمی در سرنوشت انسان ها و جوامع بشری دارد. مطالعه گذشته فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی نیازمند تحقیق و پژوهش در تاریخ است که با تربیت محققان تحصیلکرده محقق می شود. انجام پایان نامه تاریخ به عنوان اولین قدم در راه توسعه این رشته در مقاطع تحصیلات تکمیلی مورد توجه محققین است. برنامه ریزی بر اساس تحولات تاریخی می تواند مقدمات رشد و شکوفایی در پی داشته و پیشرفت همه جانبه ای را به وجود آورد. دانشجویان رشته تاریخ با تحقیقات گسترده برای انجام پایان نامه رشته تاریخ در این راه تاثیرگذار می باشند.

علم تاریخ

علم تاریخ به دو شاخه اصلی تقسیم می شود. اولی توجه ویژه ای به حوادث طبیعی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در گذشته انسان دارد و دومی به دنبال آگاهی یافتن از چگونگی وقوع حوادث است ویلیام والش معتقد است تاریخ کلیه اعمال گذشته بشر را بررسی می کند.

فارغ التحصیلان دوره های تاریخ در سازمانهای دولتی و غیر دولتی بسیاری می توانند به کار مشغول شوند از جمله: وزارت آموزش و پرورش، وزرات امور خارجه، وزارت فرهنگ و آموزش عالی، وزارت ارشاد اسلامی، سازمان موزه ها، مرکز اسناد ملی، رادیو و تلویزیون، نگهداری آرشیوهای دولتی در کلیه وزارتخانه ها و موسسات دولتی، روزنامه ها و مجلات و مراکز طبع و نشر کتاب. اغلب دانش آموختکان کارشناسی ارشد تاریخ برای تدریس در دانشگاه و امور پژوهشی آمادگی بیشتری دارند.

مرکز اسناد رسمی یکی از مراکز مهم و معتبری است که به جذب فارغ التحصیلان رشته تاریخ خواهد پرداخت. نظر به اهمیت رشته تاریخ در تحولات آینده کشور، ضروری است که در انجام پایان نامه رشته تاریخ دقت لازم را مبذول داشته و از متخصصین در این رشته کمک گرفت.

گرایش های رشته تاریخ

  • تاریخ ایران باستان
  • تاریخ ایران اسلامی
  • تاریخ اسلام
  • تاریخ عمومی جهان
  • مطالعات خلیج فارس
  • اسناد و مدارک آرشیوی و نسخه شناسی
  • مطالعات آسیای مرکزی و قفقاز
  • تاریخ انقلاب اسلامی
  • تاریخ تشیع

خدمات موسسه دکترتز در زمینه انجام پروپوزال و پایان نامه تاریخ

انجام پایان نامه  در موسسه دکترتز

موسسه دکترتز فعال در زمینه انجام پایان نامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته تاریخ در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و انجام پایان نامه بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش انجام پایان نامه از طریق شماره های زیراقدام نمایید.

 

انجام رساله دکترا با همکاری ایزی تز

تلفن مشاوره 09199631325 و 09353132500 می باشد (پایان نامه و مقاله)