دکتر تز
پایان نامه شیمی و آموزش انجام با دکترتز❤️0919/963/1325❤️

پایان نامه شیمی و آموزش انجام با دکترتز❤️0919/963/1325❤️

پایان نامه شیمی و آموزش انجام با دکترتز❤️0919/963/1325❤️

 

پایان نامه شیمی و آموزش انجام با دکترتز❤️0919/963/1325❤️

شیمی علمی فراگیر و بسیار گسترده است که همواره در جریان زندگی ما حضور دارد. دانشجویانی که با علاقه، به تحصیل در این رشته مشغولند عموما به دنبال ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر هستند که البته برای رسیدن به این هدف باید از مرحله دشوار اما مهم انجام پایان‌نامه و ارائه آن گذر کنند. انجام پایان‌نامه شیمی مانند سایر رشته‌ها، نیازمند مطالعات گسترده، اختصاص زمان کافی و آشنایی با اصول نگارش پایان‌نامه است اما آنچه می‌تواند این مسیر را اندکی آسان‌تر و هموارتر ‌سازد استفاده  از تجربیات و مشاوره با اساتید و کارشناسان خبره این حوزه  است.

چرا مشاوره نگارش و انجام پایان نامه به ما کمک می‌کند؟

همیشه در انجام هر کاری، استفاده از تجربیات دیگران شما را یک گام جلوتر خواهد برد. بدین‌سان که مشورت با افراد مجرب سبب می‌شود با پیچ‌وخم‌های مسیر پیش‌رو بیشتر آشنا شوید و گام‌های مطمئن‌تری روبه‌جلو بردارید. این امر در انجام پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد و دکتری شیمی نیز بسیار صادق است. هنگامی‌که شما از آغاز فرآیند انجام پایان‌نامه شیمی از مساعدت مشاوری وارد و آگاه برخوردار باشید مسلما در مسیری درست که قبلا بارها آزموده شده‌است قرارخواهید گرفت. راهنمایی و هدایت مشاور، شما را با صفر تا صد فرآیند انجام پایان‌نامه آشنا می‌کند که این‌ موجب صرفه‌جویی در وقت، هزینه و انرژی خواهد شد.

مشاوره پایان نامه شیمی دکترتز

این روزها با توجه به کثرت موسسات، کارشناسان و مشاوران انجام پایان‌نامه شیمی شاید انتخاب بهترین آنها برای دانشجویان سخت باشد اما با کمی دقت در عملکرد و ضریب موفقیت این موسسات و مشاورانشان می‌توان به سراغ بهترین و مجرب‌ترین آنها رفت و از مشاوره و کمک سودمند آنها در انجام پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد و دکتری شیمی بهره برد. موسسه دکترتز از جمله موسسات شاخص و مطمئنی‌ست که کارشناسان و مشاوران مجرب آن از آنجایی‌که همه از دانشگاه‌های ممتاز کشور فارغ‌التحصیل شده‌اند، به خوبی با امر تحقیق، پژوهش و امور مربوط به پایان‌نامه آشنا هستند. این کارشناسان زبده، در تمام مراحل فرآیند انجام پایان‌نامه شیمی و همچنین پس از آن و در اموری مانند استخراج مقاله از پایان‌نامه، چاپ مقاله ISI و… در کنار دانشجویان بوده و آنها را راهنمایی می‌کنند تا بدون صرف زمان و هزینه اضافی سریعتر به مقصد برسند.

ادامه مطلب
انجام پایان نامه مهندسی شیمی ارشد و دکترا در سایت دکتر تز

اکنون بجاست تا کمی با مراحل انجام پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد و دکتری شیمی آشنا شویم:

انتخاب موضوع پایان نامه شیمی

انتخاب موضوع مناسب که هم در لیست علاقه‌مندی‌های دانشجو بود، هم مساله روز دنیا باشد و از همه مهمتر ارزش انجام کار تحقیقاتی را داشته باشد، کمی دشوار می‌نماید و مستلزم اختصاص وقت کافی و دقت‌نظر بسیار است. چراکه موضوع انتخابی طبیعتا از ابتدا تا انتهای پروژه را تحت‌الشعاع قرار خواهد داد. اهمیت بسیار این امر، سبب می‌شود دانشجویان این رشته به مشورت با افراد خبره و باتجربه در این زمینه روی‌آورند. افرادی مانند استاد راهنما و سایر اساتید دانشکده گزینه‌های خوبی برای مشورت هستند. همچنین می‌توان در این مسیر روی کمک و راهنمایی یک مشاور مجرب که کاملا واقف به روند انجام پایان‌نامه شیمی است بسیار حساب کرد.

اطمینان از تکراری نبودن موضوع پایان‌نامه شیمی

بهترین و سریع‌ترین راه برای اطمینان از تکراری نبودن موضوع، مراجعه به وبسایت ایرانداک و جستجوی موضوع پایان‌نامه خود در آنجاست. درست است که اساتید و مشاوران با تسلط و تجربه‌ای که بر موضوعات حوزه شیمی دارند، به تکراری نبودن موضوعات پیشنهادی دقت می‌کنند اما به قول یک ضرب‌المثل قدیمی کار از محکم‌کاری عیب نمی‌کند؛ با چک‌کردن این مورد در وبسایت ایرانداک، می توانید با خیال آسوده تحقیق و پژوهش خود را آغاز کنید.

نوشتن پروپوزال شیمی

برای نوشتن یک پروپوزال خوب ابتدا باید به دستوالعمل‌های دانشگاه خود در این امر توجه کنید. سپس مطابق با این استاندارد و در چارچوب خواسته‌شده، موضوع و ایده خود را به‌طور کامل و واضح شرح دهید و نشان دهید که موضوع انتخابی شما ارزش کار تحقیقاتی و کشش یک پژوهش در سطح پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد و یا دکتری شیمی را داراست. پس از تایید پروپوزال توسط دانشگاه و استاد راهنما، می‌توانید رسما کار انجام پایان‌نامه شیمی را آغاز کنید.

فصل‌بندی پایان‌نامه شیمی

عموما پایان‌نامه‌های شیمی دارای اجزای مشخصی‌ست که در اکثر دانشگاه‌ها مشابه است. اما به هرترتیب می‌توان با مشورت و کمک استاد راهنما و مطالعه دستورالعمل‌های دانشگاه خود پایان‌نامه‌ای مناسب و بی‌نقص ارائه کرد. در ادامه به معرفی اجزای پایان‌نامه شیمی خواهیم پرداخت:

ادامه مطلب
انجام پایان نامه تربیت بدنی ارشد و دکترا در سایت دکتر تز

مقدمه

اصولا معرفی پایان‌نامه و تشریح موضوع تحقیق و اهداف آن در مقدمه بیان می‌شود. در این بخش به‌طور مختصر به دلایل انجام این پژوهش و اهمیت آن پرداخته می‌شود و مخاطب با مطالعه توضیحات این قسمت، دید کامل و جامعی در خصوص محتوای پایان‌نامه به‌دست می‌آورد.

پیشینه تحقیق

دانشجویان عموما قبل از شروع پایان‌نامه و هنگام انتخاب موضوع نگاهی به تحقیقات و پژوهش‌های پیشین پیرامون آن می‌اندازند تا ضمن آشنایی بیشتر با موضوع و ابعاد آن به کمبودهای مطالعات گذشته نیز واقف شوند. در این بخش باید به این تحقیقات و نتایج آنها با جزییات پرداخت و دستاوردها و کاستی‌های آنها را مورد بررسی قرار داد.

روش تحقیق

در این بخش شایسته است به تمام روش‌هایی که در پیشبرد پایان‌نامه از آنها بهره گرفته‌اید به تفصیل و با ذکر جزییات اشاره کنید. می‌توانید دلایل انتخاب این روش‌ها و مزیت آنها نسبت به روش‌های مورداستفاده در تحقیقات پیشین سایر محققان را نیز تشریح کنید.

نتایج

در این فصل به همه نتایج و دستاوردهای خود از تحقیقاتتان در فرآیند انجام پایان‌نامه بپردازید. به‌کار بردن نمودار و جدول می‌تواند به درک بهتر نتایج کمک کند. باید دقت کنید که نتیجه‌گیری به‌طور منطقی از مباحثی که در پایان‌نامه خود آورده‌اید صورت پذیرد.

بحث و پیشنهادات

در این بخش مهم، باید به قیاس منطقی و درست نتایج تحقیقات خود با نتایج حاصل از پژوهش‌های پیشین پرداخت و با بیانی روشن و قابل‌درک تفاوت‌های میان روش‌های مورداستفاده آنها را که هر یک منجر به ارائه نتایجی شده‌اند بررسی کرده و موردبحث قرار داد. در انتهای این فصل نیز می‌توانید درصورتی‌که پیشنهادی برای ادامه مسیر این پژوهش دارید، بیان کنید.

جلسه دفاع از پایان‌نامه

فرآیند انجام پایان‌نامه شیمی هنگامی به انتها می‌رسد که بتوانید با قدرت و تسلط کامل از آنچه در این تحقیق انجام داده‌اید و نتایج و دستاوردهایی که به‌دست آورده‌اید دفاع کنید. برای انجام مقدمات جلسه دفاع، ابتدا باید به‌طور کامل در جریان قوانین و مقررات دانشگاه خود در برگزاری این جلسه قرار گیرید. قبل از روز موعود حتما تمامی تجهیزات و امکانات سالن دفاع را چک کنید و از دوستانتان بخواهید در آن روز شما را یاری کنند. برای کاهش استرس‌های دفاع، حضور در جلسات دفاع سایر دانشجویان و شناخت نسبی از داوران تاثیر بسزایی خواهد داشت. تمرین مکرر مطالبی که می‌خواهید  در روز دفاع از پایان‌نامه بیان کنید و قراردادن زمان کافی و مناسب به این بخش از عوامل تضمین‌کننده موفقیت شما در این امر است. سعی کنید فایل پاورپوینت خود را مطابق با استانداردها و به‌گونه‌ای جذاب برای مخاطبان طراحی کنید. اگر خودتان در این کار مهارت ندارید می‌توانید از افراد باتجربه کمک بخواهید. رعایت همه نکات ریزودرشت در جلسه دفاع از آن جهت اهمیت دارد که تمام زحمات سال‌های تحصیل و تلاش‌های شما در حین انجام پایان‌نامه شیمی، در این روز به نتیجه می‌رسد. پس سزاوار است با  توجه به همه ابعاد و به‌کاربستن نهایت تلاش خود و کمک‌گرفتن از مشاوران خبره در این امر، با گرفتن نمره خوب و قابل‌قبول در پایان‌نامه مزد زحمات خود را بگیرید و آینده بهتر و درخشان‌تری را برای خود رقم بزنید.

ادامه مطلب
مقاله کنفرانسی و اینکه چگونه مقاله کنفرانسی بنویسیم ؟

موسسه دکترتز با استادان مجرب و با تجربه با بهترین کیفیت و ارائه خدمات آماده انجام پایان نامه شما دانشجویان میباشد، شما میتوانید با شماره های زیر جهت انجام پایان نامه دکتری و ارشد و مشاوره تماس حاصل نمائید.

شما میتوانید با شماره های زیر جهت انجام پایان نامه و مشاوره اقدام نمائید.

انجام رساله دکترا با همکاری ایزی تز

تلفن مشاوره 09199631325 و 09353132500 می باشد (پایان نامه و مقاله)

نویسنده

دکتر تز 09199631325 و 09353132500

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.