دکتر تز
پذیرش و چاپ مقاله scopus

پذیرش و چاپ مقاله scopus

پذیرش و چاپ مقاله scopus

پذیرش و چاپ مقاله scopus :

مجلات نمایه شده در اسکوپوس (scopus) مجلاتی هستند که تقریبا تمامی حیطه های علوم زیستی، علوم مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی، علوم پزشکی، فیزیک و شیمی را در بر می گیرد و در مقایسه با پایگاه Web of science مربوط به موسسه ISI Thomson حدود 20 درصد پوشش بیشتری از ژورنال ها را داشته است. پایگاه Scopus یکی از محیط های جستجو برای مقالات و ژورنال های در حوزه های مختلف است که توسط پایگاه علمی الزویر (Elsevier) تهیه شده است.

پذیرش و چاپ مقاله scopus به سه دسته از ژورنال ها تقسیم می شود

پذیرش و چاپ مقاله scopus

در حال حاضر، وزارت علوم سه دسته از ژورنال ها به عنوان نشریات معتبر معرفی کرده است با اینکه بسیاری از ایندکس های دیگر را نیز به عنوان ایندکس های معتبر به شمار آورده است. برای اطلاعات بیشتر به سایت وزارت علوم نشریات معتبر مراجعه نمایید. این سه دسته عبارتند از نشریات داخلی علمی و پژوهشی، نشریات معتبر ISI که همان JCR و یا WOS و دارای ضریب تاثیر هستند. دسته سوم ژورنال هایScopus هستند. این ژورنال ها از این نظر برای وزرات علوم مهم هستند چرا که رتبه علمی کشور و یا رشد آن بر اساس گزارشات مربوط به Scopus سنجیده می شوند.

مجلات اسکوپوس Scopus

بطور کلی مجلات اسکوپوس Scopus برای دانشجویان و محققان تمامی رشته ها مناسب است که تمایل به اکسپت، پذیرش، چاپ مقالات خود در نشریات Scopus با توجه به بازه زمانی کوتاه و همچنین هزینه کمتری نسبت به مجلات سایر پایگاه ها داشته باشند. دانشجویانی که تمایل به Apply اپلای در دانشگاه های معتبر خارج از کشور و یا مصاحبه دکتری دارند چاپ در مجلات اسکوپوس Scopus بسیار مناسب است. دانشجویانی که تمایل به دفاع از پایان نامه خود دارند، با پذیرش و چاپ در ژورنال های اسکوپوس Scopus ، 1 الی 1.5 نمره از پایان نامه را براحتی میتوانند اخذ نمایند.

ادامه مطلب
انجام پایان نامه دکتری برق قدرت | انجام رساله دکترا و تز دکتری برق قدرت

خدمات موسسه “دکتر تز” در زمینه مقالات، ژورنال ها و مجلات گروه اسکوپوس Scopus

خدمات موسسه “دکتر تز” در زمینه مقالات، ژورنال ها و مجلات گروه اسکوپوس Scopus برای محققان، دانشجویان و موراد زیر را شامل می شود.

  • استخراج مقاله از پایان نامه جهت پذیرش و چاپ نهایی در ژورنال های Scopus
  • ترجمه تخصصی و Native مقاله جهت چاپ در مجله های اسکوپوس
  • ویرایش، Edit علمی و تخصصی و گرامری مقاله قبل از ارسال مقاله به ژورنالهای نمایه شده در پایگاه Scopus
  • انتخاب مجله تخصصی اسکوپوس به توجه به رشته متقاضی و مورد قبول وزارت علوم، دانشگاه آزاد، پیام نور، وزارت بهداشت
  • قالب گذاری مقاله در مجلات نمایه شده در ژورنال های گروه اسکوپوس وابسته به Elsevier
  • ثابمیت مقاله به مجلات گروه Scopus
  • انجام کلیه مکاتبات لازم بر اساس که منجر به پذیرش سریع مقاله در مجلات و ژورنال های پایگاه Scopus وزارت علوم خواهد شد
  • پیگیری چاپ فوری مقاله اسکوپس، چاپ تضمینی مقاله از مجله Scopus مورد نظر در سریعترین زمان ممکن

قبل از اقدام برای اخذ پذیرش مقاله در scopus

در کل پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام از مشاوره رایگان ما استفاده کنید و به صورت فردی اقدام به اخذ پذیرش مقاله در scopus نکنید چرا که اغلب آدرس وب سایت آن ها در سایت ISC ثبت نشده و تشخیص اصل بودن سایت آن ها در فضای وب کار سختی می باشد و باید از فرد باتجربه تری کمک بگیرید و نیز ممکن است شما هزینه را به هر صورت پرداخت و مقاله را ارسال کرده باشید ولی از پاسخ خبری نباشد!!

اگر در پی موسسه معتبر و معتمدی هستید تا برای مقالات ارزشمند خود را از پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (scopus) پذیرش اخذ نمایید،  پیشنهاد ما به شما موسسه “دکتر تز” می باشد.

موسسه “دکتر تز” در زمینه پذیرش و چاپ مقاله scopus خدمات زیر را ارائه می نماید:

پذیرش و چاپ مقاله isc

ادامه مطلب
انجام فصل 2 پایان نامه | مشاوره در انجام فصل دوم پایان نامه ارشد و رساله و تز دکتری دکترا

ISC مخفف Islamic World Science Citiation Center (پایگاه استنادی علوم جهان اسلام) می باشد. فعالیت آن تحت پوشش کتابخانه منطقه ای علوم و تکنولوژی شیراز است. دانشجویان گرامی جهت اطلاع از نحوه بررسی نمایه ISC یک ژورنال می توانید از طریق وبگاه رسمی پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC) اقدام نمایید. 

پذیرش و چاپ مقاله isi

امروزه یکی از مشکلات اساسی پژوهشگران در چاپ و انتشار مقالات و کارهای پژوهشی آنها مدت زمانی طولانی لازم برای گرفتن پذیرش و چاپ مقاله است. تمامی پژوهشگرانی که قبلاً حداقل به واسطه خود یک مقاله را برای پذیرش و چاپ به مجله‌ای ارسال نموده‌اند می‌توانند تصدیق نمایند که فرآیند چاپ و پذیرش مقاله یک فعالیت کاملاً فرآیندی، علمی و دقیق است. تمامی فاکتورهای لازم برای پذیرش و چاپ مقاله هیچگونه ارتباطی به مهارتهای پزوهشگری یک پژوهشگر ندارد و کاملاً یک فیلد مجزا و تخصصی است.

ادامه مطلب
انواع پژوهش در مقاله و انواع پژوهش از نظر جایگاه زمان در تولید مقاله

پذیرش و چاپ مقاله scopus

چاپ مقاله SCOPUS چاپ مقاله در نشریات isi , هزینه چاپ مقاله SCOPUS , چاپ مقاله در اسکوپوس , چاپ تضمینی مقاله اسکوپوس و چاپ سریع مقاله اسکوپوس , چاپ مقاله isi[/caption]   چاپ مقاله scopus  در نظام رتبه بندی سایمگو توسط گروه پژوهشی به همین نام در دانشگاه گرانادا در اسپانیا انجام می‌شود که براساس تعداد مقالات علمی موسسات آموزش عالی کشورهای مختلف موجود در پایگاه اسکوپوس آن‌ها راارزیابی و رتبه بندی می‌کند.

پذیرش مقاله pubmed

بطور کلی مجلات پابمد pubmed بیشتر برای دانشجویان و محققان گروه علوم پزشکی و علوم پزشکی پایه مناسب است که تمایل به اکسپت، پذیرش، چاپ مقالات خود در نشریات پابمد با توجه به بازه زمانی کوتاه و همچنین هزینه کمتری نسبت به مجلات سایر پایگاه ها داشته باشند. همچنین برای دانشجویانی که تمایل به اپلای در دانشگاه های خارج از کشور و یا مصاحبه دکتری دانشگاه های علوم پزشکی، دکتری پژوهش محور دانشگاه های علوم پزشکی مناسب است.

 

 

انجام رساله دکترا با همکاری ایزی تز

تلفن مشاوره 09199631325 و 09353132500 می باشد (پایان نامه و مقاله)

نویسنده

دکتر تز 09199631325 و 09353132500

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.